Usługa do napraszanych targetów

Oferujemy lutowanie tarcz targetów, które gwarantuje solidne połączenie z podłożem oraz optymalizację konstrukcji tarczy, co wydłuża żywotność tarczy.

Cele lutownicze

Zapewniamy połączenie tarczy z podkładką, co gwarantuje solidne połączenie i umożliwia łatwiejsze mocowanie w urządzeniu.

Dlaczego warto polegać na Safinie?

Możemy wykonać zarówno tarczę, jak i podkładkę Cu. W ten sposób dostarczamy kompletny produkt. Polegaj na naszym bogatym know-how, które opiera się na naszym wieloletnim doświadczeniu.Docelowa optymalizacja projektu

Oferujemy optymalizację projektowania targetów planarnych w celu osiągnięcia ich wyższej użyteczności przy jak najmniejszym wzroście wagi. Usługę tę docenią klienci stosujący targety planarne lub tarcze o grubości 3 mm lub większej. Optymalizacja gwarantuje dłuższą żywotność targetu.

Dlaczego warto polegać na Safinie?

Prowadzimy  na bieżąco konsultacje z klientem, jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa wymagań. Nasza praca opiera się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy szybkie konsultacje techniczne i rozwiązania spełniające indywidualne wymagania klienta.

Uzyskaj wycenę