SAFINA-POL Sp. zo.o. jest przedstawicielstwem w Polsce czeskiej spółki SAFINA a.s. z Vestec

Ciekawe liczby o Safinie

 • 50 mikronów

  Najcieńszy drut, jaki produkujemy, jest tak cienki jak ludzki włos.

 • 100 km nad Ziemią

  komponenty z proszków Safina lecą

 • 75 km

  termopar, które Safina produkuje rocznie

 1. 1. Odpowiedzialność

  Poszukujemy legalnych i etycznych źródeł i regularnie sprawdzamy nasz łańcuch dostaw. W naszym odpowiedzialnym podejściu do naszych klientów, dostawców i środowiska nie idziemy na żadne kompromisy.

 2. 2. Wiarygodność

  Doskonale rozumiemy naszą branżę i jesteśmy partnerem, na którym nasi klienci mogą polegać. Bazujemy na tradycji i wieloletnim doświadczeniu, które zdobywamy od 1860 roku.

 3. 3. Jakość

  Nasze produkty spełniają najsurowsze wymagania jakościowe. Wynika to z faktu, że zaopatrujemy sektory przemysłowe, w których błędy nie są tolerowane. Stale poprawiamy wydajność naszych produktów dzięki zaawansowanym technologiom i ulepszonym procesom.

Wizja i misja firmy

Misja

Nasze produkty z metali szlachetnych napędzają takie branże jak motoryzacja, lotnictwo i szkło do przodu. Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny i odpowiedzialne podejście do naszej pracy. Stawiamy na recykling, rafinację i nie dyskontujemy uczciwości w łańcuchu dostaw. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe, ponieważ dostarczamy je do branż, w których błędy nie są tolerowane.

Wizja

Nasze produkty z metali szlachetnych napędzają takie branże jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy czy szklarski. W naszej pracy zwracamy uwagę na wiedzę fachową i odpowiedzialne podejście. Skupiamy się na recyklingu, rafinacji i nieuznawaniu kompromisów w kwestii uczciwości w łańcuchu dostaw. Nasze produkty spełniają najsurowsze wymagania jakościowe, ponieważ dostarczamy produkty do branż, w których błędy nie są tolerowane

Historia firmy